SPI Afdichting OAS-190X220X12-NBR
Verwijzing : OAS-190X220X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-190X220X12-NBR heeft een binnendiameter van 190 mm, een buitendiameter van 220 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.