SPI Afdichting OAS-20X36X8-NBR
Verwijzing : OAS-20X36X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-20X36X8-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.