SPI Afdichting OAS-22X32X8-FPM
Verwijzing : OAS-22X32X8-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-22X32X8-FPM heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van FPM.