SPI Afdichting OAS-22X44X7-NBR
Verwijzing : OAS-22X44X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-22X44X7-NBR heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.