SPI Afdichting OAS-28X50X6-NBR
Verwijzing : OAS-28X50X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-28X50X6-NBR heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.