SPI Afdichting OAS-30X55X7-FPM
Verwijzing : OAS-30X55X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-30X55X7-FPM heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.