SPI Afdichting OAS-30X58X8-NBR
Verwijzing : OAS-30X58X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-30X58X8-NBR heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.