SPI Afdichting OAS-31X43X8-NBR
Verwijzing : OAS-31X43X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-31X43X8-NBR heeft een binnendiameter van 31 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.