SPI Afdichting OAS-32X44.45X7-NBR
Verwijzing : OAS-32X44.45X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-32X44.45X7-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 44.45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.