SPI Afdichting OAS-32X62X8-FPM
Verwijzing : OAS-32X62X8-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-32X62X8-FPM heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van FPM.