SPI Afdichting OAS-33X52X7-NBR
Verwijzing : OAS-33X52X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-33X52X7-NBR heeft een binnendiameter van 33 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.