SPI Afdichting OAS-35X45X7-FPM
Verwijzing : OAS-35X45X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X45X7-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
  30 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6007-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6007-2RS1-SKF
SPI Afdichting - OAS-45X72X8-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-45X72X8-FPM
Noten - KM5-SKF SKF
NOTEN KM5-SKF
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    12  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.