SPI Afdichting OAS-35X49X6-NBR
Verwijzing : OAS-35X49X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X49X6-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 49 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - BB-35X49X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING BB-35X49X7-NBR
E-clip - E-CLIP-8 GEN
E-CLIP E-CLIP-8
8 8
Kogellager - 6203-2RSH-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-C3-SKF
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    49  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    10  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.