SPI Afdichting OAS-35X54X7-NBR
Verwijzing : OAS-35X54X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X54X7-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 54 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.