SPI Afdichting OAS-35X62X6-FPM
Verwijzing : OAS-35X62X6-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X62X6-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van FPM.