SPI Afdichting OAS-36X46X6-NBR
Verwijzing : OAS-36X46X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-36X46X6-NBR heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.