SPI Afdichting OAS-38X59X9-NBR
Verwijzing : OAS-38X59X9-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X59X9-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 59 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.