SPI Afdichting OAS-38X80X8-NBR
Verwijzing : OAS-38X80X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X80X8-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  41 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-40X80X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-40X80X8-NBR
Binnenring - IR17-20-16 GEN
BINNENRING IR17-20-16
Kegellager - 32207-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 32207-TIMKEN
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • GEWICHT
    50  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.