SPI Afdichting OAS-39X60X8-NBR
Verwijzing : OAS-39X60X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-39X60X8-NBR heeft een binnendiameter van 39 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.