SPI Afdichting OAS-40X65X13-NBR
Verwijzing : OAS-40X65X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-40X65X13-NBR heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.