SPI Afdichting OAS-40X65X8-FPM
Verwijzing : OAS-40X65X8-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-40X65X8-FPM heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van FPM.