SPI Afdichting OAS-44X60X10-NBR
Verwijzing : OAS-44X60X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-44X60X10-NBR heeft een binnendiameter van 44 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.