SPI Afdichting OAS-45X66X10-NBR
Verwijzing : OAS-45X66X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-45X66X10-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 66 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.