SPI Afdichting OAS-46X78X10-NBR
Verwijzing : OAS-46X78X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-46X78X10-NBR heeft een binnendiameter van 46 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.