SPI Afdichting OAS-47X65X10-NBR
Verwijzing : OAS-47X65X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-47X65X10-NBR heeft een binnendiameter van 47 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.