SPI Afdichting OAS-49X92X10-FPM
Verwijzing : OAS-49X92X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-49X92X10-FPM heeft een binnendiameter van 49 mm, een buitendiameter van 92 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-130X190X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-130X190X12-NBR
  • BUITENDIAMETER
    92  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    73  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.