SPI Afdichting OAS-49X92X10-NBR
Verwijzing : OAS-49X92X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-49X92X10-NBR heeft een binnendiameter van 49 mm, een buitendiameter van 92 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
SPI Afdichting - OAS-49X92X10-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-49X92X10-FPM
  • BUITENDIAMETER
    92  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    64  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.