SPI Afdichting OAS-50X78X10-NBR
Verwijzing : OAS-50X78X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-50X78X10-NBR heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-50X100X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-50X100X10-NBR
Duwschijven - AS4060 GEN
DUWSCHIJVEN AS4060
Kegellager - F237543-JTEKT JTEKT
KEGELLAGER F237543-JTEKT
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    78  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    40  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.