SPI Afdichting OAS-50X90X10-FPM
Verwijzing : OAS-50X90X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-50X90X10-FPM heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30210-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 30210-TIMKEN
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-90 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-90
3 3
SPI Afdichting - OAS-45X85X10-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-45X85X10-FPM
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    68  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.