SPI Afdichting OAS-58X76X10-NBR
Verwijzing : OAS-58X76X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-58X76X10-NBR heeft een binnendiameter van 58 mm, een buitendiameter van 76 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-26X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-26X3-NBR70
Kegellager - 30208-M-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 30208-M-TIMKEN
  • BUITENDIAMETER
    76  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    33  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.