SPI Afdichting OAS-58X82X12-NBR
Verwijzing : OAS-58X82X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-58X82X12-NBR heeft een binnendiameter van 58 mm, een buitendiameter van 82 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6201-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6201-2RS
SPI Afdichting - OAS-30X44X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X44X10-NBR
  • BUITENDIAMETER
    82  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GEWICHT
    46  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.