SPI Afdichting OAS-5X22X7-NBR
Verwijzing : OAS-5X22X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-5X22X7-NBR heeft een binnendiameter van 5 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.