SPI Afdichting OAS-65X110X10-NBR
Verwijzing : OAS-65X110X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-65X110X10-NBR heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.