SPI Afdichting OAS-65X140X10-NBR
Verwijzing : OAS-65X140X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-65X140X10-NBR heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.