SPI Afdichting OAS-70X90X12-FPM
Verwijzing : OAS-70X90X12-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-70X90X12-FPM heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van FPM.