SPI Afdichting OAS-74X95X10-NBR
Verwijzing : OAS-74X95X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-74X95X10-NBR heeft een binnendiameter van 74 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  34 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-75X95X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-75X95X10-NBR
Kogellager - 6015-SKF SKF
KOGELLAGER 6015-SKF
PAP Glijlager - PAP3020-P20-KS KS
PAP GLIJLAGER PAP3020-P20-KS
  • BINNENDIAMETER
    74  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    46  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.