SPI Afdichting OAS-75X125X12-FPM
Verwijzing : OAS-75X125X12-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-75X125X12-FPM heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van FPM.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - JM714249-JM714210-NTN NTN
KEGELLAGER JM714249-JM714210-NTN
SPI Afdichting - OAS-75X125X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-75X125X12-NBR
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    135  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.