SPI Afdichting OAS-75X98X12-NBR
Verwijzing : OAS-75X98X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-75X98X12-NBR heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 98 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-42X76X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-42X76X12-NBR
Kegellager - R45Z-5-NSK NSK
KEGELLAGER R45Z-5-NSK
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    98  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    56  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.