SPI Afdichting OAS-80X140X12-NBR
Verwijzing : OAS-80X140X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-80X140X12-NBR heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  20 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51210 GEN
KOGELTAATSLAGER 51210
Glijlager bronze - BNZ25-32-25 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ25-32-25
SPI Afdichting - OAS-80X140X13-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-80X140X13-NBR
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    140  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.