SPI Afdichting OAS-90X100X10-NBR
Verwijzing : OAS-90X100X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-90X100X10-NBR heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.