SPI Afdichting OAS-95X120X8-NBR
Verwijzing : OAS-95X120X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-95X120X8-NBR heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.