Het Zuigerafdichting van referentie TP1-108X125X26.500-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 108 mm zijn, de binnendiameter van de loop 125 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 26.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?