Zuigerafdichting TP1-28X42X15.50-NBR80
Verwijzing : TP1-28X42X15.50-NBR80
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-28X42X15.50-NBR80 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 28 mm zijn, de binnendiameter van de loop 42 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 15.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  25 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    15.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP1
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving