Zuigerafdichting TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90
Verwijzing : TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP1-41.270X57.150X19.050-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 41.27 mm zijn, de binnendiameter van de loop 57.15 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 19.05 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    41.27  MM
  • BUITENDIAMETER
    57.15  MM
  • DIKTE
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP1
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    34  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving