Het Zuigerafdichting van referentie TP1-51X63X20.50-NBR80 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 51 mm zijn, de binnendiameter van de loop 63 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 20.5 mm. Het is vervaardigd in NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?