Zuigerafdichting TP6-75X95X35-NBR90
Verwijzing : TP6-75X95X35-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Zuigerafdichting van referentie TP6-75X95X35-NBR90 is bedoeld voor montage op de zuigerkop. Voor deze referentie moet de buitendiameter van de stang 75 mm zijn, de binnendiameter van de loop 95 mm en de beschikbare dikte aan de onderkant van de groef 35 mm. Het is vervaardigd in NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32209-SKF SKF
KEGELLAGER 32209-SKF
Schraperafdichting - RIA-50X60X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-50X60X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    35  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    TP6
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    147  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving