Andere lager 17BM001D-NSK
Verwijzing : 17BM001D-NSK
NSK
Beschrijving
Het Andere Lager, bekend als het 17BM001D-NSK NSK, heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van  40 mm en een dikte van 10 mm.
  19 onderdelen op voorraad (20 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-17X28X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-17X28X7-NBR
Kogellager - 6202-SKF SKF
KOGELLAGER 6202-SKF
Bronze glijlager met kraag - BNZF14-18-22-2-14 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF14-18-22-2-14
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    17  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    59  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving