Kogellager - dubbele rij PW38650352-48CS-PFI
Verwijzing : PW38650352-48CS-PFI
PFI
Beschrijving
Het Kogellager - Dubbele Rij, bekend als het PW38650352-48CS-PFI PFI, heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van  65.03 mm en een dikte van 52 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - dubbele rij - PW42720038CS-PFI PFI
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ PW42720038CS-PFI
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    65.03  MM
  • DIKTE
    52  MM
  • GEWICHT
    606  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving