Kogellager 1025-25DECG-RHP
Verwijzing : 1025-25DECG-RHP
RHP
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 1025-25DECG-RHP RHP, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 15 mm.
  3 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 4 bevestigingen - UCFC205-HTE-TEMP GEN
LAGERBLOK - 4 BEVESTIGINGEN UCFC205-HTE-TEMP
PAP Glijlager - PAP3040-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3040-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    184  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.