Kogellager 3204-BRSR-WDRB26TNH-RHP
Verwijzing : 3204-BRSR-WDRB26TNH-RHP
RHP
Beschrijving
Het Kogellager, bekend als het 3204-BRSR-WDRB26TNH-RHP RHP, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van  47 mm en een dikte van 26 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Eindkappen VK-EC - EC-37X10-NBR GEN
EINDKAPPEN VK-EC EC-37X10-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    26  MM
  • GEWICHT
    200  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Wat betekent het achtervoegsel ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Deze suffixen betekenen "met 1 of 2 rubberen afdichtingen". Bij 123Roulement gebruiken we het getal "2" om aan te geven dat het lager aan beide zijden afgedicht is.